Zaproszenie na bezpłatną konferencję - KIELCE

SKUTECZNY MARKETING W INTERNECIE

 

Skuteczny marketing oraz budowanie silnego wizerunku marki w internecie, to główne tematy konferencji organizowanej 27 marca przez Kielecki Park Technologiczny.


Wśród prelegentów znaleźli się najlepsi w Polsce eksperci zajmujący się marketingiem internetowym oraz mobilnym. Osoby, które zdecydują się na udział w konferencji dowiedzą się m.in. jak promować firmę w internecie oraz organizować kampanie reklamowe za pomocą ruchomych billboardów. Eksperci przekażą także informacje dotyczące wykorzystania w działaniach marketingowych telefonu.

- Konferencje przygotowaliśmy z myślą o firmach, które funkcjonują na rynku zaledwie kilka lat. Chcemy dać im możliwość posłuchania i skonsultowania się z doświadczonymi specjalistami - mówi dyrektor KPT Szymon Mazurkiewicz.

Dyrektor Parku podkreśla, że trenerzy związani na co dzień z Concordia Design w Poznaniu, nie będą mówić dlaczego reklama w internecie jest ważna, ale powiedzą co zrobić żeby była skuteczna i przełożyła się na konkretne wyniki sprzedaży. O budowaniu silnego wizerunku marki w internecie opowie Katarzyna Orzechowska. Skutecznymi działaniami sprzedażowymi w mediach społecznościowych zajmie się Bartłomiej Rak, natomiast o mobilnym marketingu opowie Monika Milewska.

- Nasi eksperci podpowiedzą, jak reklamować firmę dzięki niewielkiemu nakładowi finansowemu - dodaje Szymon Mazurkiewicz.

TEMATYKA

- BUDOWANIE SILNEGO WIZERUNKU MARKI W INTERENCIE, JAK TO ZROBIĆ?

- SKUTECZNE DZIAŁANIA SPRZEDAŻOWE W INTERNECIE, W TYM SOCIAL MEDIA

- MOBILE MARKETING

 

KIEDY

27 MARCA 2013r.

GDZIE

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

25-637 Kielce

tel./fax: 41 278 72 01
tel.: 41 278 72 00

e-mail: ammf@um.kielce.pl

 

ZGŁOSZENIA

Konferencja ma charakter otwarty. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Istnieje możliwość zgłoszenia udziału po adresem e-mail: ammf@um.kielce.pl;

Więcej informacji na temat konferencji udziela Joanna Rudawska, e-mail: joanna.rudawska@technopark.kielce.pl